Продаж землі в Августівці

Село Августівка знаходиться в Біляївському районі Одеської області. Площа даного села становить 1,87 км2. Цей населений пункт знаходиться в 1 кілометрі від знаменитого Хаджибейського лиману. Ця територія вважається екологічно чистою. Інфраструктура населеного пункту дуже розвинена. На території цього села знаходиться аптека, дитячий садок, магазин, школа, відділення банку. На високому рівні розвитку перебуває транспортна система. Відстань до Одеси 24,7 км2. Дану відстань можна з легкістю подолати на громадському транспорті або на власному автомобілі. Село Августівка ідеально підходить для тих, хто хоче проживати в заміському будинку, далеко від міської суєти і шуму, але при цьому не міняти істотно ходу свого життя. Проживаючи в цьому населеному пункті, можна дуже швидко добратися до місця роботи, навчання, яке знаходиться в Одесі. Ця територія прекрасно підходить не тільки для відпочинку, але і для постійного проживання. Тут нерухоме майно представлено в основному приватними будинками. Частина яких є дачами.
На даний момент значним попитом користується продаж земельних ділянок в Августівці. Даний попит обумовлений, перш за все, популярністю даного села, його унікальним географічним розташуванням, близькістю Хаджибейського лиману. Земля в Августівці купується для будівництва будинків і дач. На даний момент є дуже широкий асортимент запропонованих об'єктів. На вартість ділянки землі впливають його місце розташування, загальна площа, наявність додаткових будівель, наявність і стан інженерних мереж. Слід зазначити, що дуже важливо, щоб були проведені водопостачання і електрика. Це найважливіші і найнеобхідніші інженерні мережі при будівництві. Потрібно обов'язково вибирати ділянку квадратної форми з рівним рельєфом. Площа ділянки повинна відповідати площі об'єкту і додаткових будівель, які будуть будуватися.
На сьогоднішній день купити землю в Августівці можна за допомогою кваліфікованих фахівців компанії «Премьер». Досвідчені ріелтори знайдуть найбільш підходящий об'єкт, проведуть демонстрацію і допоможуть оформити всі необхідні документи. При необхідності вони допоможуть не тільки придбати, але й продати земельну ділянку Августівці, з абсолютною мінімізацією ризику.