Продається ЖК Вернісаж, вул. Костанді, 162, м.Одеса

Одесса, Київський, ул. Костанди,162
Тип
Площа
Ціна
1 комнатная
52,5 м2
918 750 грн
17 500 грн/м2
1 комнатная
Заявка на огляд
Характеристики ЖК Вернисаж
Початок будівництва:
1 квартал 2009
Завершення будівництва:
2 квартал 2020
Конструктив будинку
Поверховість:
16
Конструктив:
Монолитно-каркасный+кирпич
Утеплення:
Утеление наружных стен: пено-полистерол
Міжквартирні:
Газобетон
Стан квартир
Вікна:
Метало-пластиковый профиль
Висота приміщення:
2.7
Опалення:
Автономное
Інженерні системи
Ліфт:
2- бесшумных, скоростных лифта. 1- грузопассажирский, 1- пассажирский
Безпека:
Вход в парадные, по электронным чипам
Паркінг:
Гостевые машинно-места внутри двора
  ЖК "Вернісаж"
 
    ЖК «Вернісаж» розташувався в самому центрі Київського району, по вулиці Костанді. Вдале розташування всередині кварталу забезпечить жителям затишок і тишу. На даний момент в експлуатацію здано вже кілька будинків, що входять до складу житлового комплексу. Забудовник - будівельна компанія «Гражданжілстрой».
    У типовій 16-ти поверхової секції проектом передбачено виготовлення каркаса з монолітного залізобетону товщиною 200 і 300 мм, перекриття - монолітні залізобетонні. Зовнішні стіни - газобетонні товщиною 400 мм, з утепленням пінополістиролом, а також зовнішня декоративне оздоблення. Міжквартирні та міжкімнатні стіни - газобетон, товщиною 200 мм і 100 мм відповідно. Покрівля - плоска з внутрішнім водостоком. Висота поверху складе 3 м, в чистому вигляді висота приміщень - 2,7 м. У квартирах будуть встановлені металопластикові вікна і балконні двері. У комплексі передбачена робота ліфтів фірми «OTIS», вантажопідйомністю 400 і 1000 кг.
    На сходових клітинах розміщуються поверхові щити з апаратами захисту групових мереж квартир і лічильниками. Джерелом теплопостачання буде районна котельня - «Південна-1». Система опалення проводиться в повному обсязі, у всіх квартирах встановлюються сучасні сталеві радіатори фірми «KORADO».
  У типовій цегляної секції проектом передбачені пальові фундаменти, ростверк монолітний, залізобетонний. Каркас будівлі - монолітні колони і монолітні поверхові пояса. Перекриття залізобетонні, збірні, частково монолітно залізобетонні. Товщина зовнішніх стін - 510 мм з ефективного керамічної цегли з утепленням з пінополістерол, а також декоративна кольорова обробка.
    Комплекс має вдале територіальне розташування, на вулиці Костанді, між Ільфа і Петрова і Ак. Королева. На території ЖК «Вернісаж» розташований новий дитячий сад з великою упорядкованій майданчиком для прогулянок та ігор. Тут є все необхідне обладнання і меблі. Поруч знаходяться ще два дитячих садки і дві школи. Неподалік розташований сквер ім. Королева, який ідеально підходить для прогулянок з дітьми. Неподалік від комплексу розташовані медичні установи і торгові центри. Розвинена інфраструктура району дозволить вам жити повним життям. Тут також є чимало розважальних центрів. За всіх питаннях звертайтеся в агентство нерухомості «Прем'єр».Вдале транспортне сполучення забезпечить комфортне пересування в будь-яку точку міста.
 
Закінчення будівництва:   на етапі здачі!
 
Кількість кімнат
Площа
Цена за м2
Однокомнатные квартиры
36-45 м²
17 500 грн.
Двухкомнатные квартиры
59-81 м²
17 500 грн.
Трехкомнатные квартиры
92-103 м²
17 000 грн.
от 17 000
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Ак. Королева, 33
ул. Ак. Королева, 114
ул. Ак. Королева, 70
ул. Ак. Королева, 65
Массив радужный 15/4 оф. 5н
Королева, 27
Задати питання
Подивитись на карті
Додаткові послуги