Продається ЖК Малий Марсель 2, пер. рожевий, м.Одеса

Одесса, Суворовський, пер. Розовый
Характеристики ЖК Малый Марсель 2
Початок будівництва:
2 квартал 2018
Завершення будівництва:
Дом сдан 2019
Конструктив будинку
Поверховість:
4
Конструктив:
Монолитно-каркасный+газобетон
Утеплення:
минеральная вата с окрашиванием фасадной краской
Міжквартирні:
Газобетон
Стан квартир
Вікна:
Метало-пластиковый профиль
Висота приміщення:
3,2
Опалення:
Индивидуальное
Інженерні системи
Безпека:
электронные ключи для доступа в дом и круглосуточное видеонаблюдение
Паркінг:
гостевой паркинг находится под видеонаблюдением

ЖК "Малий Марсель 2"

Для тих, хто втомився від міської метушні і після насиченого робочого дня хоче відновити свої сили в більш відокремленій місцевості, є відмінний варіант. Йдеться про новому житловому комплексі «Малий Марсель 2», який розташовується в Суворовському районі. Незважаючи на деяку віддаленість від центру Одеси, поруч з комплексом представлена вся необхідна і корисна інфраструктура у вигляді магазинів, торгово-розважального центру, приватного дитячого садка, ресторанів і багато чого іншого. Крім того, неподалік проходять провідні автомагістралі, що дозволяє швидко добиратися в будь-яку частину міста.

Комплекс складається з двох секцій (перша - 3 поверхи, друга - 2-4 поверхи). Монолітно-каркасна конструкція базується на стрічковому фундаменті, а для зведення стін застосовуються газоблоки. Як утеплювач використовується мінеральна вата, а фасад штукатуриться і покривається спеціальними атмосферостійкими фарбами. Біля будинку облаштовується містка стоянка з зручним і безпечним заїздом.

У комплексі можна придбати квартири з однією, двома або трьома кімнатами. Площа найменшої квартири становить 29,4 квадратних метрів, а найбільшою - 99,9 квадратних метрів. Висота стель становить 3,2 метра. Квартири характеризуються поліпшеними плануваннями і великою кількістю зручностей. У комплексі передбачено індивідуальне опалення у вигляді двоконтурних газових котлів. Щоб зберегти мікроклімат, в кожній квартирі монтуються міцні металопластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами.

Прибудинкова територія приводиться в порядок. На ній передбачена висадка зелених насаджень і виділення зон барбекю і відпочинку. Крім того, обрудивается безпечна дитяча площадка. Вся територія комплексу знаходиться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням. Також функціонує модернізована протипожежна система.

ДОМ СДАН !!

от 20 593
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Днепропетровская, 70
пр-т Добровольского, 139A
пр-т Добровольского, 99
ул. Сахарова 24
ул. Днепропетровская, 108
Задати питання
Подивитись на карті
Додаткові послуги