Продається ЖК Маріїнський, вул. Іллічівська, смт. Великодолинське

ЖК "Маріїнський"    
 

      ЖК Маріїнський розташований в екологічно чистому передмісті Одеси - смт. Великодолинском. Недалеко розташовані хвойні ліси, річки, озера. Поруч з комплексом на території трьох гектарів розкинувся упорядкований парк. Тут панує атмосфера тиші і спокою. Це ім'я він отримав всього півстоліття тому, а його історичну назву -   Гросслібенталь.Ідеальна пропозиція для тих, хто звик до міського комфорту і хоче жити в мальовничому, екологічно чистому місці.   Недалеко від Одеси, всього в двадцяти кілометрах, знаходиться старовинний селище, ровесник Південної Пальміри - Великодолинське.

    ЖК Маріїнський   це сучасний житловий комплекс, який знаходиться в передмісті Одеси, в смт. Великодолинське. Недалеко від комплексу знаходиться упорядкований парк. В даному районі хороша транспортна розв'язка, Ви легко і швидко зможете виїхати в будь-який район найближчих міст і курортів.   ЖК Маріїнський   знаходиться недалеко від Одеси, Іллічівська і Овідіополя.

    Для активного відпочинку на території будуть передбачені спортивні майданчики, тенісний корт, фітнес центр. Для Ваших дітей будуть обладнані дитячі майданчики і планується будівництва власного дитячого садка. У комплексі Маріїнський   Ви зможете вибрати квартиру потрібного метражу, з зручним плануванням.

    Велика долина любові - так назвали німецькі колоністи своє поселення. І це було виправдано. Справа в тому, що за указом імператриці Катерини II іноземні поселенці могли вибирати на свій розсуд місце для життя. Долина розтягнув від Чорного моря до Дністра, уздовж річок Аккаржа, Барабой і Дальник, з благодатним грунтом і розкішними лісовими угіддями, стала чудовим будинком для перших поселенців. За вказівкою герцога Рішельє обрана земля була передана в розпорядження німецьких колоністів, а вони вклали всю свою любов і знання, щоб створити на цій території вогнище культури і цивілізації.

    Через сто років на місці колишньої долини виріс красивий селище з акуратними будиночками, красивою кірхою, школами і лікарнею. Вже тоді він став престижним для проживання, а на підтвердження того вийшов указ про перейменування колонії Гросслібенталь в селище з царським іменем Маріїнський. Назва квітучого селища було присвячено цариці Марії Федорівні - дружині Олександра III і матері Миколи II.

    Сьогодні смт. Великодолинське - сучасне селище з 13 тис. Населення, сучасної лікарнею, школами і дитячими садками, заводами ЗБК і ЗБВ, коньячним і винним заводом, спортивними установами, ринком, магазинами, аптеками та салонами краси.

    Житловий комплекс Маріїнський   - це доступні кожному поєднання якості, гідного прославлених німецьких традицій, і аристократизму, комфорту сучасного життя і свіжості навколишньої природи. Високорозвинена інфраструктура, світлі просторі квартири, краса лісів і річок, що відкривається погляду, близькість до моря - все це створює унікальні умови для здорового проживання і щасливого життя.

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

  ЖК Маріїнський знаходиться в 15 хвилинах їзди від Одеси, в 10 хвилинах від Іллічівська. Близько розташовані курорти Чорного моря (Грибівка, Кароліно-Бугаз, Затока та ін.) Для комфортабельного відпочинку, озера і річки для активного проведення часу. Протягом 10 хвилин Ви можете опинитися на найбільшому в Україні промтоварному ринку "7 км". ЖК Маріїнський - ідеальне місце для щасливого життя!

ДОСТУПНА ЦІНА

  Квартири житлового комплексу РК Маріїнський - це поєднання високого рівня комфорту і цінової доступності. Це житло можуть дозволити собі навіть молоді сім'ї. Купуючи квартири в ЖК «Маріїнський», Ви інвестуєте в майбутнє своєї сім'ї, набуваючи високу якість життя в екологічно чистому місці з розвинутою інфраструктурою. Не пропустіть можливість стати мешканцями житлового комплексу «Маріїнський».

ПІДВИЩЕНИЙ КОМФОРТ

    Високі стелі, панорамне скління, теплі кімнати, велика кухня. Передбачено все для Вашого комфортного проживання: повна автономія, ландшафтний дизайн прибудинкових територій, дитячі і спортивні майданчики, аптека, супермаркет, салон краси. Для тих, хто хоче вести свій бізнес, буквально не виходячи з дому, в продажу є торгово-офісні приміщення.

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

    Для будівництва комплексу застосовуються сучасні будівельні матеріали підвищеної міцності. Всі матеріали мають високі тепло- і звукоізоляційні характеристики. Комплекс будується за сучасними технологіями. Зовнішні стіни покриваються сфероліти - сучасним багатофункціональним покриттям, що забезпечує ті ж властивості при товщині шару 3 мм, що і 40 мм пінополістиролу.

 

Закінчення будівництва: 1,2,3 чергу - здані,
                                ** *               4-а черга - зданий.
                                ** *               5-а черга - зданий.
 
Кількість кімнат
Площа
Цена за м2
Однокомнатные квартиры
от 23,23 м² до 48,87м²
от 350 $
Двухкомнатные квартиры
от 49,61 м² до 67,24 м²
от 350 $
Трехкомнатные квартиры
77,59 м²
от 410 $
Офисные помещения
от 18,2 м² до 40,8 м²
355 $
от 9 475
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Космонавтов, 32
ул. Ак. Филатова, 23
Задати питання
Подивитись на карті
Додаткові послуги