Продається ЖК Сегмент, вул. Сегедська 13А, г. Одесса

Характеристики ЖК Сегмент
Початок будівництва:
3 квартал 2019
Завершення будівництва:
4 квартал 2021 г.
Конструктив будинку
Поверховість:
8
Конструктив:
Монолитно-каркасный
Міжквартирні:
Газобетон
Стан квартир
Вікна:
Метало-пластиковый профиль
Висота приміщення:
3
Опалення:
Индивидуальное
Інженерні системи
Ліфт:
2 лифта: пассажирский и грузопассажирский
Безпека:
да
Паркінг:
Гостевые машинно-места внутри двора

Житловий комплекс «Сегмент»

Приморський район Одеси продовжує оновлюватися. Його новою прикрасою стане житловий комплекс «Сегмент», який пропонує якісне, комфортне житла за приємною ціною. Поруч з будинком представлена вся необхідна, корисна і розважальна інфраструктура, а також проходять провідні автомагістралі міста і затребувані маршрути громадського транспорту, що дозволяє швидко і легко добиратися в будь-яку точку Одеси.

Монолітно-каркасний будинок з пальових фундаментом (ростверк) налічує 8 поверхів. Стіни зводяться з газоблоків, а утеплюються за рахунок мінеральної вати. Фасад шпаклюється і покривається спеціальними атмосферостійкими фарбами. У новому житловому комплексі облаштовуємо швидкісні ліфти виробництва «Отіс». У дворі оснащується гостьовий автомобільний паркінг.

У будинку представлені одно- і двокімнатні комфортабельні квартири з сучасним плануванням. Площа найменшої становить 27,95 кв. метрів, а найбільшою - 63,8 кв. метрів. Висота стель досягає 3 метри. Опалення здійснюється за допомогою газової котельні, яка розташовується на даху, і опалювальних приладів з терморегулирующим обладнанням. У квартирах монтуються металопластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами та броньовані вхідні двері.

Проектом передбачено благоустрій прибудинкової території. Проводиться висадка зелених насаджень і установка квіткових клумб. Проводиться система освітлення і укладається тротуарна плитка. У будинку функціонує цілодобова охорона і сучасна протипожежна система з усіма заходами (димовиведеніе, сигналізація, пожежні гідранти і т.д.).

Закінчення будівництва:   4   кв. 2021 р

Кількість кімнат
Площа
Цена за м2
от 27 м²
от 1050 $
от 29 824
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Черняховского, 11
ул. Успенская 73
ул. Пушкинская, 52
пр-т. Шевченко, 11
ул. Сегедская, 10
Преображенская, 49/51
ул.Среднефонтанская 35
Генуэзская, 3А
Задати питання
Подивитись на карті
Додаткові послуги