Продається ЖК Ясна Поляна, вул. Відрадна, 13, м.Одеса

Одесса, Приморський, ул. Отрадная, 13
    ЖК "Ясна Поляна"
 
    ЖК Ясна Поляна, з любов'ю створений професіоналами, ввібрав в себе останні тенденції світової архітектури і сучасного дизайну. З верхніх поверхів відкривається чудова панорама на Одеську затоку, парк ім. Шевченко, місто.   Сучасна архітектурна форма, дорогий інтер'єр створюють неповторний імідж дому, надаючи йому яскраву індивідуальність і впізнаваність, особливу елегантність і неповторний арістократізм.В нашому будинку передбачено все для сімейного затишку, відчуття комфорту і безпеки.
    ЖК Ясна Поляна   являє собою кардинально нове архітектурне спорудження, яке органічно вписується в сформований архітектурний ансамбль найбільш престижного району в Одесі. Будинок - це перш за все архітектура.   ЖК Ясна Поляна   - це розумна архітектура, де все підпорядковано єдиній гармонії, де інженерія є приємним і важливим доповненням.  
    Район Отрада - це рідкісне поєднання тиші, спокою, зручних транспортних комунікацій і налагодженої інфраструктури. Тут ЖК Ясна Поляна   розташований найбільш екологічно сприятливий район міста, який традиційно вважається найзеленішим і чистим. Вулиці, з такими колоритними назвами, як Відрадна, Затишна, Морська і Ясна, в огранювання Вагнерівського і юнкерського провулків і Французького бульвару вже самі по собі є «візитною карткою» цього куточка Одеси.
 
Будинок зданий!
 
Кількість кімнат
Площа
Цена за м2
Однокомнатные квартиры
от 45 м²
1800 $
Двухкомнатные квартиры
от 110 м²
1800 $
Трехкомнатные квартиры
от 140 м²
1800 $
Офисные помещения
от 120 м²
2000 $
от 47 469
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Успенская 73
ул. Пушкинская, 52
пр-т. Шевченко, 11
ул. Сегедская, 10
Преображенская, 49/51
ул. Черняховского, 11
Генуэзская, 3А
ул.Среднефонтанская 35
Задати питання
Подивитись на карті
string(8) "1 час"
Квартиру в этом  ЖК  бронировали  1 час  назад
Додаткові послуги