Про компанію

Компанія «Премьер» заснована 12 січня 2009 г.За цей час була створена команда професіоналів високого рівня, яка завдяки праці та наполегливості стала кращою в Одесі, завоювавши довіру не тільки одеситів, але і гостей міста. На базі нових технологій, були розроблені методи по якісному наданню послуг сучасного рівня, які надають клієнтам абсолютно новий, в порівнянні зі звичним, підхід до підбору і остаточного вибору об'єкта нерухомості. Філії компанії «Премьер» розташовані у всіх районах міста Одеси та м. Чорноморськ. Агентство нерухомості в Одесі «Премьер» є одним з провідних агентств, які надають високопрофесійні послуги в різних сферах нерухомості.

Наше агентство має у своєму розпорядженні велику базу актуальних пропозицій по об'єктах нерухомості в Одесі, що дозволить клієнтам обрати відповідний по всіх запитах варіант.

У компанії працює великий штат професіоналів з багаторічним досвідом роботи в нерухомості. Фахівці зможуть швидко вирішити завдання як ріелторського напрямку (пошук і пропозиція об'єкта нерухомості), так і юридичного (перевірка документів власності та їх історії, підготовка документів власності до продажу, підготовка документів до операції і т.д.).

На базі АН «Премьер» діє «Школа ріелторів», яка виховує кваліфіковані кадри і допомагає ріелторам зі стажем вдосконалити свої професійні навички. Навчання проводять досвідчені співробітники АН «Премьер», успішні бізнес-тренери, міжнародні експерти інноваційних шкіл. Головною особливістю цього навчання є те, що учні відразу ж застосовують свої знання на практиці.

Команда спеціалістів надає послуги у питаннях:

• • пошуку і придбання об'єктів нерухомості;
• кредитування;
• інвестиційної діяльності;
• аналітики і прогнозування проектів;
• різних юридичних питаннях нерухомості.

Успішно вирішуючи різнопланові завдання клієнтів, співробітники компанії вже завоювали вагомий авторитет серед одеситів і жителів інших регіонів. Ви можете в будь-який денний час зателефонувати в компанію і купити квартиру в Одесі. Офіси філій обладнані всім необхідним технічним забезпеченням і матеріалами для якісної роботи з замовниками. В офісах компанії клієнту надається безліч фотоматеріалів об'єктів, їх планування, юридичні документи по об'єктах, що дозволяє клієнту з економією часу підібрати якісний об'єкт. Компанія «Премьер» взаємодіє з різними державними та приватними організаціями, діяльність яких пов'язана з нерухомістю.

Спектр послуг, що надається нашою компанією, дуже широкий. З кожним роком кількість постійних клієнтів збільшується. Це свідчить про високий професіоналізм ріелторів.

Клієнтами нашої компанії стали не тільки численні покупці житлової нерухомості від економ до еліт класу, але і цілий ряд компаній, яким було необхідно вирішувати питання інвестиційного характеру і становлення бізнесу на об'єктах комерційної нерухомості.

Запрошуємо Вас до плідної і взаємовигідної співпраці з фахівцями Агентства нерухомості в Одесі «Премьер».Лідер ринку УКРАЇНИ!

Команда компанії «Премьер» завжди прагне до продуктивності своєї праці, завдяки чому отримала почесні нагороди. Національний сертифікат «Лідер галузі 2015» і медаль «Лідер галузі 2015» були вручені керівництву компанії «Премьер» авторитетним міжнародним об'єднанням - Спілкою національних бізнес-рейтингів. У 2016 році компанія була знову визнана «Лідером галузі» і отримала нагороду «Зірка якості» у всеукраїнському рейтингу якості товарів та послуг, в 2017 році - отримала звання «Лідер року», а в 2018 році компанія DOM.RIA удостоїла нас звання «Перевірене агентство нерухомості України» за високий професіоналізм роботи та найширшу базу пропозицій по об'єктах нерухомості Одеси і Одеської області.

Союз національних бізнес-рейтингів (НБР) - організація, яка створює рейтинг комерційних організацій в Україні, Білорусії, Грузії, Казахстані, Росії, Азербайджані та Узбекистані. Команда експертів щороку досліджує діяльність величезної кількості суб'єктів господарювання, спираючись на правдиву інформацію, об'єктивні статистичні дані та результати роботи на ринку. Під час аналізу конкретної організації вивчається галузь ринку, у якій вона діє, а також досліджується діяльність конкурентів, і тільки після цього визначається місце підприємства на ринку. Компанія визнається лідером у своїй сфері лише в тому випадку, коли за результатами ретельної перевірки вона зайняла перші позиції національного бізнес-рейтингу. З його допомогою можна побачити дійсну картину конкурентоспроможності підприємства та його реального становища на ринку.Наші нагороди


Успішна і плідна співпраця з багатьма країнами ближнього і далекого зарубіжжя відкрили можливість українським громадянам купувати нерухомість в іноземних державах. Завдяки копіткій роботі, компанія «Премьер» заслужено користується повагою у партнерів і лояльним ставленням з боку вдячних клієнтів.

Звання «Лідер галузі», підтверджене двома нагородами, сприяє зміцненню престижу АН «Премьер» і є чудовою мотивацією на весь рік.