Відгуки про компанію «Премьер»

Залишити відгук про роботу компанії можна на сайті, скориставшись наведеною нижче формою,
або написати в «Книгу відгуків», що знаходиться у філіях компанії.
Залишити відгук
Еретнов А.Н.
11.06.2024
Відгук залишений в «Книзі відгуків» філії Данченко, 8

Благодарю компанию Премьер и риелтора Герастовскую Татьяну Сергеевну и директора Мардирос Марианну за хорошую и быструю работу, отличный сервис, и прекрасное настроение. Организованно все профессионально, сориентированные по всем возникающим вопросам. Благодарим за прекрасное сотрудничество!

P.S. Будем обращаться повторно

Viorel Viorica
11.06.2024
Відгук залишений на сайті для філії Корольова, 33

Спасибо большое риелтору Татьяны за профессиональную роботу, мы очень - очень благодарны за быструю покупку и директору Галине Романовну мы благодарим вас за вашу роботу!

Oksana Nikolaichuk
11.06.2024
Відгук залишений на сайті для філії Филатова, 23

Доброго дня, хочу висловити особливу подяку ріелтору Яні Михайловій та Олексію Стоянову, Яночка чудовий, досвідчений ріелтор, зрозуміла нас практично з полуслова, ненав'язлива,спокійна, вирішила наше питання в придбанні нерухомості практично за тиждень,  навіть не сподівались на таку вдачу, а Олексію подяка за швидку угоду,та якісну консультацію, все пройшло чудово та швидко, як що ще буде потреба, обов'язково звернусь до цього агентства, а семе цих чудових людей, так хвилювалися і даремно, так що раджу всім!

Елена
23.05.2024
Відгук залишений на сайті для філії Корольова, 33

Хочу выразить свою благодарность риелтору Федоровой Людмиле Леонидовне и директору Димитровой Галине Романовне за профессиональную и быструю работу в покупке квартиры. Подобрали квартиру очень быстро, с первого просмотра по моему запросу. На протяжении всей сделки меня сопровождали, многие вещи объясняли, не закрытых вопросов не оставалось. На самой сделке по квартире не всплыло ни каких подводных камней, все было чисто и открыто с самого начала сотрудничества. Благодарю за вашу работу!

Гиренко Л.В.
22.05.2024
Відгук залишений в «Книзі відгуків» філії Данченко, 8

Велика подяка Герастовській Тетьяні Сергіївні та Мардірос Маріанні Михайлівні, за якісне надання послуг, оперативність.

Дуже задоволена складеною угодою, теплим прийомом.

 

Драгомарецька
22.05.2024
Відгук залишений в «Книзі відгуків» філії Данченко, 8

Дякую за співпрацю Герастовську Татяну Сергіївну, за швидку організацію показу квартири, уважне відношення. Благодарю Маріанну Михайлівну за відповідальне відношення, турботу у вирішені виниклих запитань. Уважне відношення. Дуже вдячна за тепле дружнє ставлення. Вірю, що ще звертатимусь і рекомендуватиму знайомим. Бажаю такому дружному колективу: процвітання, Миру! Благословень!

Анастасія Петрик
22.05.2024
Відгук залишений на сайті для філії Вильямса, 58а

Велике дякую агенству PREMIER! Я така щаслива! Мені допомогли знайти те що я забажала! Ну прям всі плюси! Позитив, розуміння,допомога, а на сам перед людяність, Вміння спілкуватись та вислухати клієнта до подробиць (а ми іноді так багато говоримо)))) Дмитро, Андрій, Олександр Ви - супер!злагоджено, колективно, швидко, професійно-це запорука успіху і ці якості добре присутні.Успіхів вам! І велике ДЯКУЮ З повагою. Анастасія Петрик ♡

Марія
21.05.2024
Відгук залишений на сайті для філії Вильямса, 58а

Дякуємо за дуже кваліфіковану роботу рієлтору Дмитру та директору Андрію. Дуже швидко та дуже легко допомогли із вирішенням питання! Хлопці, ви просто нереально круті!

Леонід
21.05.2024
Відгук залишений на сайті для філії Корольова, 114

Хочу написати дякую! Були в пошуках будинку в Оодесі для покупки! Коли звернулись до вашої компанії, процес пішов дуже швидко! Сергій з розумінням і інтересом поставився та допоміг придбати будинок, такий варіант, як нам був потрібен! великий вибір на різні смаки та гаманці !

Олена
19.05.2024
Відгук залишений на сайті для філії Корольова, 33

Хочу подякувати риєлтору Федоровій Людмилі Леонідовні за плідну роботу, проявлений професіоналізм та комфортне спілкування. Також директору Димитровій Галині Романівні за супровід нашої нестандартної угоди ( закриття іпотечного кредиту). Завдяки її компетенції високого рівня все пройшло оперативно, чітко та якісно. Ми залишились задоволені такою співпрацею, рекомендую.

<<Назад1234...62Далі>>
Дякуємо за Ваш відгук

Натискаючи кнопку «Відправити»
ви даєте згоду на обробку персональних даних** та отримання інформаційних листів