ТИ ГОТОВИЙ ДО УСПІХУ?
Дій!
Найвищий відсоток від продажів
Швидкий кар'єрний ріст
Безкоштовне навчання
Залишити заявку
ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ
Офіс-мененджер
Залишити заявку
Фахівець з продажів новобудови
Залишити заявку
Директор філіалу
Залишити заявку
Фахівець з продажів вторинного ринку
Залишити заявку

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ
Найвищий відсоток від продажів
Велика база об'єктів
Сучасне і результативне навчання в «Школі ріелторів»
Краща рекламна підтримка
Філії в усіх районах міста
Нові підходи та технології підвищення продажів
Ефективна стратегія продажів
Кар`єрний ріст

ПРО КОМПАНІЮ ПРЕМЬЕР
Компанія «Премьер» дарує чудову можливість побудувати кар'єру в захоплюючій і завжди актуальній сфері нерухомості. Ми допоможемо кожному реалізувати себе, розвивати професіоналізм і домогтися успіхів у своїй роботі. З нами ви зможете гідно заробляти, не обмежуючи свої можливості.

Дивитися Наші нагороди ->

Ставши частиною нашої дружньої команди, ви легко зможете втілювати ідеї і вже незабаром досягти результатів. Велика база об'єктів, цінний досвід від професіоналів, кваліфікована підтримка для новачків і працівників з досвідом - все це чекає вас в компанії «Премьер».

У чому ж переваги роботи саме у нас? Ми пропонуємо своїм співробітникам найвищий відсоток від продажів, забезпечуємо рекламною підтримкою і надаємо величезну базу об'єктів.
Ефективні стратегії, інноваційні технології підвищення продажів, можливість навчання в нашій «Школі ріелторів» допоможуть не тільки отримати великий обсяг знань і навичок, а й розвивати свій професіоналізм. Наші філії розташовані у всіх районах міста, а це значить, що ви зможете працювати в затишному офісі в зручному для вас місцезнаходження. Компанія «Премьер» удостоєна таких почесних нагород як «Лідер року», «Лідер галузі», «Зірка якості», «Вибір країни». А завдяки високому професіоналізму і прагненню до розвитку, ми досягаємо нових вершин у своїй діяльності.

Робота в компанії «Премьер» відкриє для вас нові можливості, дозволяючи освоювати нові горизонти в сфері нерухомості, втілювати нові успішні проекти, ставати справжніми лідерами. Наша дружна команда - це професіонали високого рівня, і ми з радістю готові прийняти в наш згуртований колектив всіх, хто прагне стати справжнім експертом з нерухомості.
Залишилися питання?
Зателефонуйте нам
(048) 701-50-90