Служба якості

Якість послуг, що надаються - це фундаментальна цінність АН «Прем'єр». Фахівці нашої компанії надають високоякісні послуги на ринку нерухомого майна. Ріелтори продадуть і допоможуть придбати будинок або квартиру. Професіонали прагнуть задовольнити потреби кожного клієнта.

 

На сайті компанії представлені актуальні і цікаві пропозиції. У розділі «Служба якості», Ви, можете залишити свої рекомендації. Надсилайте Ваші листи на нашу електронну адресу або скористайтеся формою зворотного зв'язку, де можна залишити своє повідомлення.

 

Ми постійно працюємо над удосконаленням якості та сервісу обслуговування наших замовників. З цією метою і функціонує служба якості. Якщо у Вас виникли питання, зауваження або відгуки, ми будемо раді Вашим листам і дзвінкам.

 

У відповідь на Ваші побажання, менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами і повідомлять про результати розгляду заявки. Агентство нерухомості «Прем'єр» завжди працює на досягнення максимальних результатів трудової діяльності і поліпшення її якості. Ми вдячні Вам за всі зауваження про роботу.

 

 

Повідомлення в службу якості