Нерухомість на Слобідці

341объект
Сортировка
<<Назад1234...18Далі>>

Одеса - це місто, яке завжди було одним з найбільш привабливих в Україні для туристів і відпочиваючих. Курортне місто на березі Чорного моря зустрічає всіх приїжджих теплом і затишком. Приїжджаючи в цей незвичайний місто, ніхто не залишається байдужим, і багато хто вирішує переїхати сюди жити. Нерухомість в Одесі затребувана серед жителів інших міст і, безумовно, самих одеситів. На даний момент ринок нерухомості в Одесі сповнений цікавими пропозиціями на будь-який смак, проте знайти саме те, що вам необхідно за потрібною ціною, може бути досить складно. Якщо вас зацікавила покупка нерухомості на Слобідці, фахівці агентства нерухомості «Премьер» зможуть надати вам необхідну допомогу як у виборі кращого варіанту, так і в здійсненні покупки. Ми гарантуємо вам надійне співробітництво і успіх в укладанні угоди.

Всі райони Одеси по-своєму цікаві і незвичайні. Слобідка - це один з найстаріших і унікальних районів, де ви зможете знайти як квартиру, так і приватний будинок або комерційне приміщення. Купити нерухомість на Слобідці можливо за досить приємною ціною, на сьогоднішній день діапазон цін в даному районі широкий, і можливо знайти пропозицію на будь-який смак. Район Слобідки розташований недалеко від центральної частини міста, проте вартість нерухомості тут значно нижче. Дана частина міста примітна безліччю приватних будівель. Якщо ви мрієте про власний будинок з прибудинковою ділянкою, де ви зможете займатися сільськогосподарськими роботами, ми допоможемо вам вибрати хороший будинок в приватному секторі на Слобідці.

Продаж нерухомості на Слобідці - це популярне пропозицію, яке приваблює покупців з різних міст. Сьогодні даний район активно забудовується. Тут зводять новобудови, де можна придбати житло за доступною ціною. Нерухомість в нових житлових комплексах сьогодні хочуть придбати багато. Подібне житло має безліч переваг, серед яких найбільш вагомими для покупців є сучасне планування, упорядковані території, нові комунікації і прийнятні ціни. Для тих, хто ще не готовий до того, щоб самостійно придбати квартиру, існує можливість поетапної оплати. Перший внесок за квартиру становить приблизно 20-30%, повна сума виплачується в кілька етапів.

Якщо ви хотіли б продати нерухомість на Слобідці, фахівці компанії «Премьер» допоможуть вам швидко знайти покупців і укласти вигідну угоду.