Страхування
всіх видів майна
Дізнатися вартість
Страхові випадки


Майно може бути застраховане від:
Вогню
Стихійних лих
Води
Транспорту
Інформація про договір
За договорами можуть бути застраховані:
Квартири

Житлові будинки.

Господарські споруди з фундаментом (літня кухня, гараж, критий басейн тощо).

Рухоме майно.

Відповідальність перед третіми особами за шкоду, завдану внаслідок експлуатації застрахованого майна.
Переваги договору:
Сучасне страхове покриття: за договором клієнт отримує комплексний страховий захист власного майна (житла, вмісту, господарських споруд) і майна своїх сусідів.

Нове за старе: за договором страхування не застосовується коефіцієнт зносу - Страхувальник отримує вартість аналогічного нового майна за актуальними цінами.

Не важливо, яка вартість майна: коефіцієнт недострахування не використовується, більш того, немає прив'язки до дійсної вартості майна.

Для оформлення страховки потрібно:
  • -паспорт;
  • -ідентифікаційний код;
  • -номер телефону;
  • -пакет, який обрав клієнт.


згорнути
БАЗОВИЙ
Страхова виплата
190 000 грн.
Житло
Вміст
Відповідальність
100 000
40 000
50 000
грн.
грн.
грн.
1070 грн. на рік
Замовити
ОПТИМАЛЬНИЙ
Страхова виплата
1 000 000 грн.
Житло
Вміст
Відповідальність
500 000
400 000
100 000
грн.
грн.
грн.
2176 грн. на рік
Замовити
ПРЕМІУМ
Страхова виплата
4 000 000 грн.
Житло
Вміст
Відповідальність
3 000 000
600 000
400 000
грн.
грн.
грн.
4380 грн. на рік
Замовити
БАЗОВИЙ
плюс
Страхова виплата
400 000 грн.
Житло
Вміст
Відповідальність
250 000
100 000
50 000
грн.
грн.
грн.
1450 грн. на рік
Замовити
ОПТИМАЛЬНИЙ
плюс
Страхова виплата
2 000 000 грн.
Житло
Вміст
Відповідальність
1 500 000
400 000
100 000
грн.
грн.
грн.
2876 грн. на рік
Замовити
Додаткові ексклюзивні розширення
Ексклюзивний захист- розширене покриття пожежі і дії води через необережність клієнта, затоплення сусідів, залишена включена праска.

Перша допомога- прискорена виплата страхового відшкодування за 5 робочих днів на витрати першої необхідності (тимчасове житло, їжа, одяг тощо).

Проведення ремонту - покриття необережності клієнта під час проведення ремонту.

Тиск снігу - покриття збитків при обвалі конструкцій внаслідок випадання великої кількості снігу.
згорнути
Отримати безкоштовну
консультацію

Готово
Відповіді на типові запитання
Що таке страхування майна?
Це добровільний вид страхування, що покриває ризики знищення або нанесення шкоди майну.
Що можна застрахувати?
В Україні поширене страхування нерухомості, рухомого майна та внутрішнього оздоблення. Об'єктом страхування виступає: приватний будинок; квартира (власна або орендована); внутрішнє оздоблення (ремонт): стеля, стіни, підлога; рухоме майно: меблі, побутова техніка, електротехніка, одяг і т.д. Страхування житла: своє і знімне. Ви можете оформити поліс як на власну, так і на орендовану квартиру.
В якому обсязі проводиться страхова виплата?
Розмір страхової виплати залежить від розміру збитку, але не може перевищувати загальну суму страхового ліміту.
Операція з придбання будинку або квартири благополучно відбулася, всі турботи, пов'язані з оформленням документів і переселенням на нове місце, залишилися позаду. Але при цьому неминуче виникає нова турбота: страхування житла. Чи дійсно воно необхідне, що дає страхування, чи виправдовує воно витрачені гроші?

Для чого потрібно страхування нерухомого майна?

Не всі власники будинків, квартир та інших об'єктів повною мірою усвідомлюють важливість страховки нерухомості. Деякі вважають, що мова йде про безглузді витрати: гроші будуть сплачені, а чи виникне ситуація, коли це принесе користь, ще невідомо.

Тут діє відомий принцип: «Нещастя може трапитися з ким завгодно, тільки не зі мною». Це найнебезпечніший самообман: досить заглянути в хроніку подій, щоб переконатися, як часто трапляються пожежі та інші ексцеси. Навіть така незначна обставина, як водопровідний кран, який забув закрити сусід, може стати причиною катастрофи. При страховці нерухомості ціна, яка сплачена за неї, в будь-якому випадку буде менше, ніж сума, яку доведеться витратити на ремонт квартири або придбання нової. Краще вчасно оформляти поліс за доступною ціною, ніж потім думати, де роздобути кошти на ліквідацію наслідків.

Особливості

Кожен власник житла більш-менш уявляє, що таке страхування нерухомості: це різновид страхування, що визначається ймовірністю заподіяння шкоди нерухомого майна громадянина. Одеська компанія АН "Премьер" пропонує застрахувати різні об'єкти нерухомості:

квартири; приватні будинки; кімнати; споруди господарського призначення.

Купити страховку житла також можна стосовно інженерного обладнання квартири або будинку, внутрішнього оздоблення, домашнього майна. Застрахувати можна не лише своє майно, а й громадянську відповідальність. Це означає, що якщо майну сусідів буде завдано шкоди з вашої вини, ви отримаєте гроші на відшкодування збитку.

Процедура страхування

Для страхування нерухомості необхідно оформити договір, згідно з ним компанія, яка виступає в якості страховика, приймає на себе зобов'язання відшкодувати страхувальникові збитки, якщо настане страховий випадок. Під останнім мається на увазі певний ризик:

пожежа; аварії водопроводу та інших систем, які призводять до пошкодження житла водою; вибух газу; влучення блискавки; ураган, повінь, зсув і інші природні лиха; підпалив, пограбування та інші злочинні дії, вчинені третіми особами.

Ці та інші ризики вказуються в договорі відповідно до програми страхування і побажань клієнта. Від кількості страхових випадків, зазначених у договорі, залежить вартість страхування. Впливають на нього і інші обставини: з якого матеріалу побудований будинок, скільки років він вже стоїть, охороняється чи територія.

Куди звернутися?

Як застрахувати житло в Одесі? Звертайтеся в агентство нерухомості "Премьер", яке спеціалізується на послугах покупки, продажу, а також страхування нерухомості. Тут працює команда різнопрофільних фахівців, які допоможуть вам вирішити питання будь-якої складності. Великий досвід роботи, постійний аналіз ринку, досконале знання законодавства дозволяють компанії надавати кваліфіковані послуги. Клієнтами агентства можуть бути як юридичні, так і фізичні особи.

АН «Премьер» радить всім власникам нерухомості потурбуватися її страхуванням. Одного разу це може позбавити від серйозних фінансових проблем.