Продається Шістдесят третя Перлина (63 Перлина), вул. Краснова 3д, м.Одеса

Одесса, Приморськом, ул. Краснова 3д
Характеристики Шестьдесят третья Жемчужина (63 Жемчужина)
Початок будівництва:
2 квартал 2021
Завершення будівництва:
4 квартал 2023г
Конструктив будинку
Поверховість:
24
Конструктив:
Монолитно-каркасный+газобетон
Міжквартирні:
Газобетон
Стан квартир
Вікна:
Метало-пластиковый профиль
Висота приміщення:
Опалення:
Индивидуальное
Інженерні системи
Ліфт:
Скоростные (не менее 1.6 м/с), «KONE»
Безпека:
Закрытая, охраняемая территория. Видеонаблюдение всей территории, включая лифты, лестничные площадки, коридоры, холлы, детские площадки в режиме 24/7. Охранник в каждой секции.
Паркінг:
подземный

Житловий комплекс «63 Перлина»

Житловий комплекс «63 Перлина» - нове унікальне творіння, що прикрашає Приморський район Одеси. Зводиться він в кращих традиціях компанії, поєднуючи в собі комфорт, безпеку, зручність, зовнішню привабливість. На відміну від своїх побратимів, при розробці проекту комплексу враховані моменти, які раніше були відзначені в інших «перлинних» будинках.
Головним достоїнством новинки виступає розташування - саме серце Одеси, де життя б'є ключем. Поруч проходять провідні автомагістралі міста і розташовуються об'єкти корисної, необхідної і розважальної інфраструктури. Комплекс знаходиться на перетині численних затребуваних маршрутів громадського транспорту.
Двосекційний ЖК «63 Перлина» налічує 24 поверхи. Фундамент являє собою монолітний залізобетонний ростверк на пальовій підставі, а сама конструкція будівлі монолітно-каркасна. Стіни виконуються з газобетону. На перших чотирьох поверхах створюється вентильований навісний фасад, а на інших присутня мінералізована вата як утеплювач і система мокрого фасаду з фінішним силіконовим покриттям.
Швидке і зручне пересування між поверхами забезпечується швидкісними безшумними ліфтами від провідного виробника. Для власників автомобілів передбачений місткий підземний паркінг з безпечним заїздом. Комплекс обладнується сучасним комплексом протипожежної безпеки і цілодобовою охороною з відеоспостереженням.
У будинку представлені квартири з однією і двома кімнатами. Мінімальна площа становить 38 квадратних метрів, а максимальна - 70 квадратних метрів. Висота стель досягає 3 метрів. Система опалення складається з газової котельні, що розташовується на даху, і внутрішньою розводкою з металопластикових труб, а також опалювальних приладів. Зберегти тепло допомагають металопластикові вікна, що представляють собою 5-камерні профілі з енергозберігаючими 2-камерними склопакетами.
Прибудинкова територія комплексу «63 Перлина» - закритого типу. Доступ до неї здійснюється за допомогою електронних ключів. Вона ушляхетнюється і прикрашається зеленими насадженнями. Виділяються місця для відпочинку та піших прогулянок. Обладнуються фонтани, дитячі та спортивні майданчики. На перших поверхах комплексу виділяються приміщення для комерції.

Закінчення будівництва: 4 квартал 2023 р.

Кількість кімнат
Площа
Цена за м2
Однокомнатные квартиры
38-45 кв.м
867 $
Двухкомнатные квартиры
50-70 кв.м
880 $
от 25 364
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Пушкинская, 52
пр-т. Шевченко, 11
ул. Сегедская, 10
ул. Успенская 73
Генуэзская, 3А
ул. Черняховского, 11
Преображенская, 49/51
Задати питання
Подивитись на карті
Додаткові послуги