Продається ЖК П'єр, Успенський пров, 11, м.Одеса

Одесса, Приморський, Успенский пер, 11
Характеристики ЖК Пьер
Початок будівництва:
Завершення будівництва:
2 квартал 2021
Конструктив будинку
Поверховість:
10
Конструктив:
Монолитно-каркасный
Стан квартир
Висота приміщення:
3 - 3,6 м
Опалення:
Индивидуальное
Інженерні системи
Ліфт:
KONE ЕсоSpace : L1- в/п 800 кг, пассажирский (производства Италия)
Безпека:
охрана, видеонаблюдение
Паркінг:
Гостевая стоянка вокруг дома

ЖК "П'єр"

В одному з найзатишніших районів Одеси зводиться новий житловий комплекс, що відноситься до класу бізнес, під назвою «П'єр». Він поєднує в собі оригінальний дизайн з елементами класики і сучасності. Сусідня інфраструктура представлена школами, дитячими садами, супермаркетами, ринками, медичними установами, розважальними закладами і багатьом іншим. У пішої доступності забезпечена зручна транспортна розв'язка.

Комплекс налічує 1 секцію в 10 поверхів. Монолітно-каркасний будинок ґрунтується на пальовій фундаменті. Перші 2 поверхи відрізняються стінами з газоблоків D600 (товщина 300 мм), а починаючи з третього йдуть керамоблоки 2NFСБК (товщина 380 мм). У першому випадку для кріплення використовується клей, а в другому - цементно-піщаний розчин М75. Утеплення відбувається за рахунок мінеральної базальтової вати, щільність 130 кг / м³. В якості прикраси використовуються елементи ліпного декору. Будівля обладнується швидкісним безшумним ліфтом (пасажирським). Навколо будинку розташовується гостьова автомобільна стоянка.Фасад створюється за рахунок системи теплоізоляційної оболонки з чистової обробкою декоративною штукатуркою.

У комплексі представлено 66 квартир з раціональними площами і сучасним плануванням (встановлені міжкімнатні перегородки). Висота стель варіюється від 3 до 3,6 метрів. Для опалення житла монтуються індивідуальні двоконтурні газові котли (18 кВт), викиди продуктів згоряння яких йдуть в колективний димар. У квартирах встановлюються радіатори італійського виробництва. Зберегти мікроклімат дозволять металопластикові вікна з двокамерними енергозберігаючими і мультифункціональними склопакетами. На входах представлені металеві броньовані двері з двома замками.Внутрішньокамерного простір заповнений аргоном.

Прибудинкова територія приводиться в порядок і відгороджується. Прикрашається вона за рахунок зелених насаджень і квіткових клумб. По периметру функціонує цілодобова охорона з відеоспостереженням. У комплексі діє модернізована протипожежна система з пожежними гідрантами, сигналізацією, системою димовиведенія.

Закінчення будівництва:будинок зданий.

от 39 766
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Пушкинская, 52
Преображенская, 49/51
ул. Черняховского, 11
ул. Сегедская, 10
пр-т. Шевченко, 11
ул.Среднефонтанская 35
ул. Успенская 73
Генуэзская, 3А
Задати питання
Подивитись на карті
Додаткові послуги