Продається "Semila" ( Семила), ,

Одесская обл. / / ул. Центральная, 8А
Характеристики "Semila" ( Семила)
Початок будівництва:
3 квартал 2021
Завершення будівництва:
1 квартал 2023
Конструктив будинку
Поверховість:
1
Конструктив:
Каркасный
Утеплення:
Минеральная вата, штукатурка с декоративными элементами и окраска атмосфероустойчивой краской
Міжквартирні:
Газобетон
Стан квартир
Вікна:
Метало-пластиковый профиль
Висота приміщення:
3
Опалення:
Индивидуальное

Розкішний комплекс житлових будинків «Semila» пропонує всім охочим зробити вигідне фінансове вкладення, яке окупиться у всіх сенсах. Подібна нерухомість підійде для власного комфортного проживання або стане надійним зберігачем грошових коштів, які можуть навіть примножитися.

Розташовується комплекс у Київському районі. Поруч присутні магазини, ринки, розважальні заклади, медичні заклади, комерційні об'єкти та багато іншого. Район славиться зручною транспортною розв'язкою, що дозволяє швидко та легко добиратися до потрібної частини міста.

«Semila» – комплекс, що складається з 11 одноповерхових будинків із стрічковим фундаментом. Матеріалом стін виступає газобетон, причому зовнішня частина має додаткове утеплення. Основним утеплювачем є мінеральна вата. Облаштування фасаду відбувається шляхом використання декоративної штукатурки та облицювання з клінкерної цегли.

У кожному будинку представлені окремі планування та раціональні площі. Мінімальна – 115 квадратних метрів, а максимальна – 155 квадратних метрів. Висота стель сягає 3 метрів. Тепло в приміщення надходить від газового котла через трубне розведення та опалювальні прилади. Для безпеки мікроклімату монтуються енергозберігаючі п'ятикамерні профілі з двокамерними склопакетами (мультифункціональне скло).

На території житлового масиву діє цілодобова охорона із відеоспостереженням. Периметр упорядковується і впорядковується. Створюються зручні та безпечні під'їзди до кожного будинку.

от 32 912
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Космонавтов, 32
ул. Ак. Филатова, 23
Задати питання
Подивитись на карті
Додаткові послуги