Характеристики "Semila" ( Семила) в жилмассиве Дайберг
Початок будівництва:
3 квартал 2021
Завершення будівництва:
1 квартал 2023
Конструктив будинку
Поверховість:
1
Конструктив:
Каркасный
Утеплення:
Минеральная вата, штукатурка с декоративными элементами и окраска атмосфероустойчивой краской
Міжквартирні:
Газобетон
Стан квартир
Вікна:
Метало-пластиковый профиль
Висота приміщення:
3
Опалення:
Индивидуальное

Нове комфортабельне житло, яке підійде як для сімей, так і для тих, хто має намір усамітнитися, втікши від міського шуму та метушні, зводиться у Київському районі Одеси. Будинки "Semila" в житловому масиві Дайберг - не просто вигідна інвестиція, а найкраще рішення для повноцінного проживання. Незважаючи на певну віддаленість, поруч є вся необхідна і корисна інфраструктура, а також зручна транспортна розв'язка.

Загалом комплекс налічує 14 одноповерхових будинків. Виконуються вони із стрічковим фундаментом. Стіни зводяться з газобетону, а зовнішні стіни мають додаткове ущільнення для збереження тепла. Як утеплювач використовується мінеральна вата. Для облаштування фасаду використовується декоративна штукатурка з наступним облицюванням з клінкерної цегли.

Мінімальна площа будинку складає 105 квадратних метрів, а максимальна – 150 квадратних метрів. Планування роздільне, що дозволяє зручніше облаштувати житловий простір. Висота стель сягає 3 метри.

Система опалення автономна – тепло поставляється від газового котла за допомогою трубного розведення та опалювальних приладів. Збереження мікроклімату забезпечується за рахунок металопластикових вікон, представлених п'ятикамерними профілями із двокамерними склопакетами, включаючи мультифункціональне скло.

Кожен будинок має свій закритий двір із зоною для відпочинку. На ньому можна облаштувати альтанку, дитячий майданчик чи ще щось залежно від площі ділянки.

от 25 492
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Ак. Филатова, 23
ул. Космонавтов, 32
Задати питання
Подивитись на карті
Додаткові послуги