Продається Сіті Парк (будинок 3), вул. Пестеля, м.Одеса

Одесса, Приморськом, ул. Пестеля
Характеристики Сити Парк (дом 3)
Початок будівництва:
1 квартал 2022
Завершення будівництва:
4 квартал 2024
Конструктив будинку
Поверховість:
17
Конструктив:
Монолитно-каркасный+газобетон
Міжквартирні:
Газобетон
Стан квартир
Вікна:
Метало-пластиковый профиль
Висота приміщення:
2.70
Опалення:
Автономное
Інженерні системи
Ліфт:
Лифты пассажирский 630 кг и грузовой 1000 кг, компании Mizui
Безпека:
Круглосуточно
Паркінг:
Двухуровневый

Малиновський район продовжує розвиватися та пропонувати одеситам та гостям міста нове житло, що відповідає сучасним вимогам та побажанням. Так до придбання пропонуються квартири у III-й черзі житлового комплексу «Сіті Парк». Розташовується об'єкт на території, що славиться наявністю численних об'єктів інфраструктури, що можуть знадобитися для забезпечення комфортного проживання. Також район славиться зручною та розвиненою транспортною розв'язкою.

Трисекційний ЖК налічує 17 поверхів. Монолітно-каркасна конструкція відрізняється наявністю залізобетонних діафрагм жорсткості та колон, а базується на пальовому фундаменті (монолітний ростверк). Стіни виконуються з пористого бетону та газобетону. Облаштування фасаду відбувається з використанням декоративних елементів, а на першому поверсі використовується клінкерна плитка. Роль утеплювача грає мінеральна вата товщиною 100 мм, а також HPL-панелі та екструдований пінополістирол.

Комплекс оснащується швидкісними безшумними ліфтами відомого виробника – пасажирський на 630 кг та вантажний на 1000 кг. Проектом передбачено підземний паркінг у два рівні. Висота першого складає 3 метри, а другого – 4,4 метра. Заїзд виконаний таким чином, що здійснюється зручно та безпечно.

У кожній секції пропонуються квартири із сучасними плануваннями та раціональними площами. Висота стелі складає 2,7 метрів. Загалом у комплексі представлено 573 квартири. Система опалення представлена індивідуальною даховою котельнею з потрубним розведенням по квартирах та встановленням опалювальних приладів. Зберегти мікроклімат допоможуть металопластикові вікна – 5-камерні профілі із 2-камерними мультифункціональними склопакетами. На вході до кожної квартири монтуються броньовані, вогнестійкі двері з обшивкою з обох боків.

Прибудинкова територія обгороджується і приводиться до ладу. Виробляється висадка зелених насаджень та створення квіткових клумб. Облаштовуються місця відпочинку та алеї для піших прогулянок. На всій території комплексу функціонує цілодобова охорона з відеоспостереженням. Також у будинку працює модернізована протипожежна 

от 26 696
ГРН. / кв.м
USD
UAH
Компания "Премьер" является официальным партнером строительной компании. Объекты продаются без какой либо комиссии.
Контакти менеджерів з продажу
ул. Пушкинская, 52
ул. Черняховского, 11
Преображенская, 49/51
ул. Сегедская, 10
ул. Успенская 73
пр-т. Шевченко, 11
Генуэзская, 3А
Задати питання
Додаткові послуги